Kingbetting İletişim

Tıkla Siteye Giriş Yap!

Üyeler ile kurulacak iletişim konusunda, Kingbetting sitesi farklı seçenekler üzerinden hizmet vermektedir. Kingbetting iletişim anlayışı, sosyal medya hesaplarını, canlı destek hattını, SMS uygulamasını ve elektronik posta servislerini kapsamaktadır. Her bir bölümün kullanılması konusunda, Türkçe dil seçeneğinin geçerli olduğunu göreceksiniz. Her bir bölüm, haftanın her günü kullanılacak ve 24 saat hizmet alınacak şekilde meydana getirilmiştir.

Kingbetting İletişim Seçenekleri

Yukarıda kısaca anlatıldığı gibi, sitenin müşteri hizmetleri ile görüşme yapmak istiyor iseniz, yardım talep etmek, görüş ve öneri bildirmek ya da bir şikayet konusunu gündeme getirmek istiyor iseniz, iletişim olarak ifade edilen farklı seçenekleri kullanabilirsiniz. Elektronik posta adresleri uygulamasının içerisinde, destek@kingbetting.com adresinin bulunduğu görülecektir. Sohbet özellikli görüşme anlayışı, Kingbetting canlı destek hattı uygulamasından meydana getirilmiştir. Sosyal medya hesapları anlayışına bakıldığında, Facebook hesaplarının kullanıldığı, Twitter hesaplarının ve Instagram hesaplarının kullanıldığı görülmektedir. Bunların dışında sitenin irtibat ya da duyuru hakkında kullandığı yöntemlerden bir tanesi, kısa mesaj uygulaması yani SMS uygulaması olacaktır.

Kingbetting İletişim Seçenekleri Türkçe mi?

Her türlü iletişim bu site üzerinde, Türkiye ip adresleri üzerinden alınacak hizmetlerde Türkçe olacak şekilde gerçekleşmektedir. Göndereceğiniz elektronik postalar Türkçe olacaktır. Müşteri hizmetleri sizlere geri dönüşü Türkçe dil seçeneğinde yapacaktır. Eğer SMS bilgilendirme yapılacak ise, sizlere gönderilen kısa mesajlar Türkçe olacaktır. Canlı destek hattı ile görüşme sağlayacak iseniz, bağlantı penceresinin üzerinde bulunan ifadeler dahil olmak üzere, sizin yazacağınız mesaj ve sizlere müşteri temsilcisinin geri dönüş ifadesi Türkçe dil seçeneğinde kullanacaktır. Ayrıca sitenin Facebook hesapları ya da Twitter veya Instagram hesapları da, Türkçe dil seçeneğinde hazırlanmış durumda bulunmaktadır.

Kingbetting İletişim Saatleri

Kingbetting iletişim saatleri şeklinde bir ayrım yapılmadığı görülebilmektedir. Site ana sayfasında bulunan bize ulaşın şeklindeki bölüm içerisinde de gerekli açıklama yapılmış ve bütün müşteri hizmetleri bölümlerinin 7 gün boyunca ve 24 saat süresince hizmet verdiği ifade edilmiştir. Türkiye ip adresleri ile müşteri hizmetleri olarak ifade edilen herhangi bir bölüme ulaşmak istediğinizde, mesai günlerini beklemenize gerek yoktur. Tatil günleri dahil olacak şekilde, yılın 365 günü boyunca iletişim kurabilirsiniz. Saat açısından da mesai saatleri ya da benzer bir kavram üzerinden hizmet verilmemekte, 24 saat iletişim seçeneği kullanıcıların karşısına çıkarılmaktadır.

 

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir